DO ZAČETKA
2. nočnega teka še:

Seznam prijavljenih tekačev

Iskanje po imenu, priimku ali Klubu
zap.štPriimekImeSpolrazvrsti padajočeKlubRazdalja
1JERAJFRANCIMoškiOBČINA MEDVODE5 KM
2LešnikŠtefanMoški--5 KM
3SAMIDEJANMoškiASICS FRONTRUNNER SLOVENIJA10 KM
4PeklajUrošMoškiSD Dolomiti10 KM
5BevkMetod MoškiSimplygood10 KM
6ČEFERINDARKOMoški/10 KM
7PAVLIČJOŽEMoškiELEKTRO GORENJSKA D. D.10 KM
8PLESTENJAKKLEMENMoškiELEKTRO GORENJSKA D. D.10 KM
9ROZMANALEŠMoškiELEKTRO GORENJSKA D. D.5 KM
10JovanovskiBobiMoški3K Šport10 KM
11PoljanšekKlemenMoški/10 KM
12 ZorBorutMoški/5 KM
13CerarUrošMoškiŠD Stanežiče10 KM
14GaberBorutMoškiKK Hidro10 KM
15REKIĆEMIRMoški/5 KM
16REKIĆANEJMoški/5 KM
17Harnold Peter MoškiSd 3sport 10 KM
18BRAUNVEIT- ULRICHMoški/10 KM
19VizjakMiljkoMoški/10 KM
20MAJERTOMAŽMoškitekaška skupina Jesenice10 KM
21ZupanStanko MoškiŠD Nanos Podnanos10 KM
22KotnikMihaMoškiDR MOL10 KM
23ErženJanMoški/5 KM
24MlinarTomiMoški/10 KM
25VEHOVECROBERTMoškiDragočajenci5 KM
26OTTERIKMoškiDragočajenci5 KM
27GOVEKARMARKOMoškiDragočajenci5 KM
28ANGELOVSKI ČEBRONMIRANDAMoškiDragočajenci5 KM
29JURMANTADEJMoškiDragočajenci5 KM
30SERKOMATEVŽMoškiDragočajenci5 KM
31KoširMatej Moški/5 KM
32LaknerDarkoMoškiUrbani tekači10 KM
33TehovnikMatijaMoški/10 KM
34PodlogarTomislavMoški/10 KM
35VokTomažMoški/10 KM
36ISKRAJANI MoškiPohištvo Iskra d.o.o.10 KM
37BaumgartnerFilipMoški/10 KM
38RADDEMAXIMEMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
39CVETEKERIKMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
40JenkoDamjanMoškiNŠD Medvode10 KM
41KONJARJUREMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.5 KM
42ZupancUrošMoški/10 KM
43KOVIČKLEMENMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
44SagrkovicSamirMoški/5 KM
45ROZMANROBERTMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.5 KM
46ŠkuljMatejMoški/5 KM
47KerštajnRobertMoški/10 KM
48CVEKKLEMENMoški/5 KM
49PustMarkoMoškiDR MOL10 KM
50ZakrajšekDavorinMoški/5 KM
51GRAHEKRudi Moški/10 KM
52rozmananzeMoški/10 KM
53SladičMatejMoški/10 KM
54DežmanMatijas Michael MoškiPohištvo Iskra d.o.o.5 KM
55HAFNERTONE MoškiINTERSPORT LJUBLJANA10 KM
56KalanDamijanMoškiPrvi in drugi tekaški korak10 KM
57PodgoršekLukaMoški/5 KM
58SetnikarPrimožMoškiavtoservis setnikar10 KM
59HafnerBlažMoškiPulz šport10 KM
60kopačMaticMoški/5 KM
61VavkmanPavel Moški/10 KM
62MARINČMIHAEL MoškiŠD LOG ZAPLANA5 KM
63MiklavčičJože Guši Moški/10 KM
64RojšekTomažMoškiUrbani tekači10 KM
65AbazovicHuseinMoški/10 KM
66MuricRifetMoški/10 KM
67POLJANECJANEZMoškiŠD EFI5 KM
68LUKEŽIČMARJANMoški/5 KM
69OBLAKUROŠ MoškiŠD EFI5 KM
70ZupanLukaMoškiNSD Medvode5 KM
71cvetkovićDRAGAN MoškiSV 157 .LOGP/ EVOJ VSTO5 KM
72ČAMPABOŠTJAN MoškiŠD EFI10 KM
73SMOLENEJC MoškiObčina Medvode5 KM
74JEREBSAŠO MoškiPohištvo Iskra d.o.o.5 KM
75PirihGregorMoški/5 KM
76ČarmanDragoMoškiGorenjska gradbena družba10 KM
77KnificCirilMoški/10 KM
78ŠKOFMAREMoškiPohištvo Iskra d.o.o.5 KM
79KajtnaLukaMoški/10 KM
80VolkarFranciMoškiŠkd Mekinje10 KM
81KOSECSEBASTJANMoškiFRIZERSTVO KOSEC5 KM
82MurovecErik MoškiMurujev Ski & bike servis 5 KM
83BrestovacDanijelMoški/5 KM
84MikličPrimožMoškiAK BC10 KM
85SkubicMatjažMoški/10 KM
86KrižajBineMoški/5 KM
87BergantKlemenMoški/5 KM
88PodlogarTilenMoški/5 KM
89BergantJakobMoški/5 KM
90PotočnikBoštjanMoškiPoljski tekači10 KM
91ŠlibarMatjažMoški/10 KM
92HumarAlešMoški/10 KM
93ŠantlRokMoški/5 KM
94VidrajzBoštjanMoški/5 KM
95JezeršekMihaMoškinšd medvode10 KM
96TOMAŽINALEŠMoškiDONIT MEDVODE, d.o.o.10 KM
97VIDMARTONEMoškiDONIT MEDVODE, d.o.o.5 KM
98BergantGašperMoški-5 KM
99TurinekDomenMoškiNSD Medvode5 KM
100CERARMARKOMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE10 KM
101OlajArtur MoškiBaletno društvo Labod10 KM
102IVANČIČMATICMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE10 KM
103TRČEKSAŠOMoški/5 KM
104IVANČIČJAKAMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
105KOLARTEJMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
106KocjančičBoštjanMoškiKarate klub Nakama Nova Gorica10 KM
107RoossJušMoški/5 KM
108ŠREKLMATEVŽMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
109RoossLenart Moški/5 KM
110CERKOVNIKMARTINMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
111PlaznikMaticMoški/10 KM
112ŠUBICJANEZMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE10 KM
113MatavžGregorMoški/10 KM
114ŽNIDARŠIČGREGORMoškiBRINOX D.O.O.10 KM
115MAHNIČJAKA MoškiBRINOX D.O.O.10 KM
116PerkovičRokMoški/10 KM
117JELENDOMINIKMoškiBRINOX D.O.O.10 KM
118KrižajŽiga Moški/5 KM
119TORIPRIMOŽMoškiBRINOX D.O.O.10 KM
120PAVLIČŽANMoškiBRINOX D.O.O.10 KM
121BRADEŠKODOMINIKMoškiBRINOX D.O.O.5 KM
122ĐorđevićNenad Moški/10 KM
123PodvizSašoMoški/5 KM
124KOLARANDREJMoški/10 KM
125CvajnarBojanMoškiŽlebe10 KM
126MEDERALANDREJMoškiJanezovi garači10 KM
127URANKERGREGAMoški/10 KM
128BIZANTŽIGAMoškiPOHIŠTVO ISKRA d.o.o.10 KM
129BratušSašoMoški/5 KM
130FerlicJanezMoškiPoljski tekači10 KM
131ŠašaLukaMoški/10 KM
132GROSGALMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
133VujasinovićMomirMoškiSŽS.SVO.PS10 KM
134ErženŽigaMoški/10 KM
135ŠRAJNEJCMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
136ZwittnigBeniMoškiTahitri10 KM
137GROSANŽEMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
138kernmarjanMoškišd sel10 KM
139PuceljAndrejMoškiTK Inles Riko Ribnica10 KM
140OrelGregorMoški/5 KM
141TURINEKDOMENMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
142MAŠIČPETERMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
143FabčičDavor MoškiMercuri International10 KM
144JENKOMATICMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
145DrašlerJanezMoški/10 KM
146BAJECHERMAN MoškiRADOMLJE10 KM
147ŠumlajAljošaMoški/10 KM
148DebeljakAljažMoški-5 KM
149GajićMićoMoški/10 KM
150PodlogarTomislav PodlogarMoški/10 KM
151ZorkoMarjanMoški/10 KM
152varlecGregorMoški/5 KM
153EinhauerNejcMoškiTSK TRIGLAV KRANJ5 KM
154SmolnikarAljošaMoškiHoka One One 10 KM
155CestnikNirikoMoški/5 KM
156GrosAleksanderMoški/5 KM
157cerjakradovan Moški/10 KM
158VerovšekJanezMoškiKvadraTek5 KM
159HAFNERDOMENMoškiBc Marketing10 KM
160BilbanRobertMoškiljubjanski tekači5 KM
161RozmanUrošMoškiAD Olimpik 5 KM
162BilbanRobertMoškiLJ.TEKAČI10 KM
163Rozman Uroš MoškiAD Olimpik5 KM
164KoderAlešMoški/5 KM
165Ogris TrampušDrejcMoški/5 KM
166OgrisJureMoški/5 KM
167ŠUŠTERŠIČMIRANMoškiNŠD MEDVODE5 KM
168LAMOVECSTOJAN Moški/10 KM
169BertonceljUrošMoškiKOLOKA10 KM
170MohoričPrimožMoškiAK Satler Kranj - Živa voda10 KM
171PečekBorisMoškiŠD Nanos10 KM
172OgrisJan Moški/10 KM
173PotočnikJanez PotočnikMoškiAGP PRO10 KM
174KalanTomazMoškitomas sport10 KM
175KisovecLukaMoškiAtletski klub Medvode5 KM
176CerarMetodMoški/10 KM
177TKALECŽan LukaMoški/5 KM
178ŠimecTomažMoški/10 KM
179ŠimecEdiMoškiAdiatic Slovenica10 KM
180GaberJureMoškiNovak M10 KM
181IvančičMihaMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
182ČarmanMatejMoškiŠkofja Loka5 KM
183PivkMihaMoškiŠkofja Loka5 KM
184OmanTomažMoškiŠkofja Loka10 KM
185GaberToneMoški/10 KM
186pavšičprimožMoškišd sovodenj10 KM
187OkrslarIvanMoški/10 KM
188HomecJureMoškiŠd Sovodenj10 KM
189VerhnjakKlemen VerhnjakMoški/5 KM
190OSOLNIKMATEJMoškiOBČINA MEDVODE5 KM
191KARBAALEŠMoškiOBČINA MEDVODE10 KM
192KOŠIRMARKOMoškiOBČINA MEDVODE5 KM
193GOMBOŠIBORUTMoškiOBČINA MEDVODE5 KM
194KobalJureMoški/10 KM
195BečanJanezMoški/10 KM
196KoželjBojanMoškiŠD Efi - Trme5 KM
197USPETERMoški/5 KM
198TURINEKSIMONMoški/10 KM
199BERGANTZORANMoški/10 KM
200DOBNIKARBOJANMoški/10 KM

E-NOVICE

Prijavite se na e-novice

Sponzorji