DO ZAČETKA
2. nočnega teka še:

Seznam prijavljenih tekačev

Iskanje po imenu, priimku ali Klubu
zap.štPriimekImerazvrsti padajočeSpolKlubRazdalja
1GrosAleksanderMoški/5 KM
2KraljAleksandraŽenski/5 KM
3MiklavčičAleksandraŽenski/10 KM
4ArnečičAlenkaŽenskiBADMINTON KLUB MEDVODE 10 KM
5HRUSTEKALENKA ŽenskiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
6ŽAVBI KUNAVERALENKAŽenski// KM
7ROZMANALEŠMoškiELEKTRO GORENJSKA D. D.5 KM
8HumarAlešMoški/10 KM
9TOMAŽINALEŠMoškiDONIT MEDVODE, d.o.o.10 KM
10KoderAlešMoški/5 KM
11KARBAALEŠMoškiOBČINA MEDVODE10 KM
12ŠlencAljaŽenski/5 KM
13DebeljakAljažMoški-5 KM
14ŠumlajAljošaMoški/10 KM
15SmolnikarAljošaMoškiHoka One One 10 KM
16ZgagaAnaŽenski/10 KM
17Lenassi ZupanAnaŽenski/10 KM
18FišerAnaŽenski/10 KM
19ŠOŠTARIČANAŽenskiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
20ŠETINAANA MARIJAŽenskiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
21KOLARANDREJMoški/10 KM
22MEDERALANDREJMoškiJanezovi garači10 KM
23PuceljAndrejMoškiTK Inles Riko Ribnica10 KM
24HomecAndrejaŽenski/5 KM
25ZORIČANDREJAŽenski/10 KM
26RazingarAndrejka Ženski/10 KM
27REKIĆANEJMoški/5 KM
28KREKANITAŽenskiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
29CVETEKANJAŽenskiSOGEFI FILTRATION D.O.O.5 KM
30LukićAnjaŽenski/10 KM
31GolobičAnjaŽenski/5 KM
32rozmananzeMoški/10 KM
33GROSANŽEMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
34GROBINAPOLONIJAŽenskiDragočajenci5 KM
35ŠušteršičApolonijaŽenski/5 KM
36OlajArtur MoškiBaletno društvo Labod10 KM
37KNIFICBARBARA ŽenskiOBČINA MEDVODE5 KM
38PUNGERČARBARBARAŽenskiDragočajenci5 KM
39ŠUBICBARBARAŽenskiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
40ŠimecBarbaraŽenski/10 KM
41ZwittnigBeniMoškiTahitri10 KM
42Dobnik RenkoBernardaŽenski/10 KM
43PodvizBernardaŽenski/5 KM
44ŠlibarBernardaŽenski/5 KM
45KrižajBineMoški/5 KM
46HafnerBlažMoškiPulz šport10 KM
47JovanovskiBobiMoški3K Šport10 KM
48CvajnarBojanMoškiŽlebe10 KM
49KoželjBojanMoškiŠD Efi - Trme5 KM
50DOBNIKARBOJANMoški/10 KM
51PečekBorisMoškiŠD Nanos10 KM
52 ZorBorutMoški/5 KM
53GaberBorutMoškiKK Hidro10 KM
54GOMBOŠIBORUTMoškiOBČINA MEDVODE5 KM
55ČAMPABOŠTJAN MoškiŠD EFI10 KM
56PotočnikBoštjanMoškiPoljski tekači10 KM
57VidrajzBoštjanMoški/5 KM
58KocjančičBoštjanMoškiKarate klub Nakama Nova Gorica10 KM
59KnificCirilMoški/10 KM
60Arlt Claudia Ženski/10 KM
61KalanDamijanMoškiPrvi in drugi tekaški korak10 KM
62JenkoDamjanMoškiNŠD Medvode10 KM
63LIPUŠDANI ŽenskiŠD EFI10 KM
64ZorkoDanicaŽenski/10 KM
65BrestovacDanijelMoški/5 KM
66HRASTDANIJELAŽenski/5 KM
67VEROVŠEKDARINKAŽenskiOBČINA MEDVODE5 KM
68KrasnaDarjaŽenski/5 KM
69ČEFERINDARKOMoški/10 KM
70LaknerDarkoMoškiUrbani tekači10 KM
71FabčičDavor MoškiMercuri International10 KM
72ZakrajšekDavorinMoški/5 KM
73MerharDianaŽenski/10 KM
74TurinekDomenMoškiNSD Medvode5 KM
75TURINEKDOMENMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
76HAFNERDOMENMoškiBc Marketing10 KM
77JELENDOMINIKMoškiBRINOX D.O.O.10 KM
78BRADEŠKODOMINIKMoškiBRINOX D.O.O.5 KM
79cvetkovićDRAGAN MoškiSV 157 .LOGP/ EVOJ VSTO5 KM
80ČarmanDragoMoškiGorenjska gradbena družba10 KM
81Ogris TrampušDrejcMoški/5 KM
82ŠimecEdiMoškiAdiatic Slovenica10 KM
83RaščanEma OdraŽenski/10 KM
84REKIĆEMIRMoški/5 KM
85REKIĆEMIRAŽenski/5 KM
86OTTERIKMoškiDragočajenci5 KM
87CVETEKERIKMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
88MurovecErik MoškiMurujev Ski & bike servis 5 KM
89ZajcEva ViktorijaŽenskiCekinčice5 KM
90BaumgartnerFilipMoški/10 KM
91JERAJFRANCIMoškiOBČINA MEDVODE5 KM
92VolkarFranciMoškiŠkd Mekinje10 KM
93GROSGALMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
94BergantGašperMoški-5 KM
95URANKERGREGAMoški/10 KM
96PirihGregorMoški/5 KM
97MatavžGregorMoški/10 KM
98ŽNIDARŠIČGREGORMoškiBRINOX D.O.O.10 KM
99OrelGregorMoški/5 KM
100varlecGregorMoški/5 KM
101KorbarHedvikaŽenskiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
102BAJECHERMAN MoškiRADOMLJE10 KM
103AbazovicHuseinMoški/10 KM
104CestnikInesŽenski/5 KM
105JamnikIrenaŽenski/5 KM
106CVEKIRENAŽenski/5 KM
107BURGARIRENAŽenskiCEKINČICE10 KM
108MeznaricIrenaŽenski/5 KM
109OkrslarIvanMoški/10 KM
110IVANČIČJAKAMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
111MAHNIČJAKA MoškiBRINOX D.O.O.10 KM
112BergantJakobMoški/5 KM
113SAMIDEJANMoškiASICS FRONTRUNNER SLOVENIJA10 KM
114ErženJanMoški/5 KM
115OgrisJan Moški/10 KM
116OMEJCJANAŽenskiŠD EFI5 KM
117MlakarJanaŽenski/5 KM
118POLJANECJANEZMoškiŠD EFI5 KM
119ŠUBICJANEZMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE10 KM
120FerlicJanezMoškiPoljski tekači10 KM
121DrašlerJanezMoški/10 KM
122VerovšekJanezMoškiKvadraTek5 KM
123BečanJanezMoški/10 KM
124PotočnikJanez PotočnikMoškiAGP PRO10 KM
125ISKRAJANI MoškiPohištvo Iskra d.o.o.10 KM
126BERGANTJANJAŽenski/5 KM
127BARETIČJANJAŽenskiLogaška puščica10 KM
128PodkoritnikJelkaŽenskiUrbani tekaci5 KM
129MeglenJernejaŽenskiCekinčice10 KM
130PAVLIČJOŽEMoškiELEKTRO GORENJSKA D. D.10 KM
131MiklavčičJože Guši Moški/10 KM
132KONJARJUREMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.5 KM
133OgrisJureMoški/5 KM
134GaberJureMoškiNovak M10 KM
135HomecJureMoškiŠd Sovodenj10 KM
136KobalJureMoški/10 KM
137RoossJušMoški/5 KM
138zupankarmenŽenskiknauf insulation10 KM
139VavkmanKarmenŽenskiCekinčice10 KM
140OBLAKKARMENŽenskiŠD EFI10 KM
141SNOJKATARINAŽenskiOBČINA MEDVODE5 KM
142OmahenKatarinaŽenskiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
143JurešKatarinaŽenskiBaletno društvo Labod5 KM
144LOVŠINKATARINAŽenskiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
145HučKatarina ŽenskiAK MASS Ljubljana5 KM
146KisovecKatarinaŽenskiCekinčice5 KM
147BLAŽIČKATARINAŽenskiOBČINA MEDVODE5 KM
148PEČARKATJAŽenskiDragočajenci5 KM
149PRUŠAKATJAŽenskiŠD EFI10 KM
150RepšeKatjaŽenski/10 KM
151MravljeKatjaŽenski/5 KM
152KozjekKatjaŽenski/10 KM
153ŠetincKlaraŽenski/10 KM
154ŠetincKlaraŽenski/10 KM
155KnificKlaraŽenskiAH Vrtac10 KM
156NovakKlaraŽenskiNovak M5 KM
157PLESTENJAKKLEMENMoškiELEKTRO GORENJSKA D. D.10 KM
158PoljanšekKlemenMoški/10 KM
159KOVIČKLEMENMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
160CVEKKLEMENMoški/5 KM
161BergantKlemenMoški/5 KM
162SVOLJŠAKKLEMEN SVOLJŠAKŽenski/5 KM
163VerhnjakKlemen VerhnjakMoški/5 KM
164RadonLanaŽenski/5 KM
165KotarLanaŽenski/10 KM
166AnžičLaraŽenski/5 KM
167KisovecLaraŽenskiAtletski klub Medvode5 KM
168RoossLenart Moški/5 KM
169ZgagaLidijaŽenski/10 KM
170KustecLidijaŽenskiŠD Osovnikar5 KM
171EinhauerLucijaŽenski/5 KM
172HUČLUCIJAŽenskiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
173ŠušteršičLucijaŽenskiJezeršek Catering5 KM
174PodgoršekLukaMoški/5 KM
175ZupanLukaMoškiNSD Medvode5 KM
176KajtnaLukaMoški/10 KM
177ŠašaLukaMoški/10 KM
178KisovecLukaMoškiAtletski klub Medvode5 KM
179NovakMagdalenaŽenski/10 KM
180VEHOVECMAJAŽenskiDragočajenci5 KM
181PodlogarMajaŽenski/5 KM
182StržinarMajaŽenski/5 KM
183KERSNIKMAJAŽenskiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
184KonjarMancaŽenski/10 KM
185JurančičMancaŽenski/5 KM
186ŠimecMancaŽenski/5 KM
187MAŠIČMANCA ŽenskiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
188ŠKOFMAREMoškiPohištvo Iskra d.o.o.5 KM
189Škulj SagrkovicMarinaŽenski/5 KM
190LUKEŽIČMARJANMoški/5 KM
191kernmarjanMoškišd sel10 KM
192ZorkoMarjanMoški/10 KM
193MarcMarjetka Ženski/5 KM
194GOVEKARMARKOMoškiDragočajenci5 KM
195PustMarkoMoškiDR MOL10 KM
196CERARMARKOMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE10 KM
197KOŠIRMARKOMoškiOBČINA MEDVODE5 KM
198PodlogarMartaŽenski/5 KM
199CERKOVNIKMARTINMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
200SCHLAUSMARTINAŽenskiOBČINA MEDVODE5 KM

E-NOVICE

Prijavite se na e-novice

Sponzorji