DO ZAČETKA
2. nočnega teka še:

Seznam prijavljenih tekačev

Iskanje po imenu, priimku ali Klubu
zap.štPriimekrazvrsti naraščajočeImeSpolKlubRazdalja
201CERARMARKOMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE10 KM
202KOŠIRMARKOMoškiOBČINA MEDVODE5 KM
203MarcMarjetka Ženski/5 KM
204LUKEŽIČMARJANMoški/5 KM
205kernmarjanMoškišd sel10 KM
206ZorkoMarjanMoški/10 KM
207Škulj SagrkovicMarinaŽenski/5 KM
208ŠKOFMAREMoškiPohištvo Iskra d.o.o.5 KM
209KonjarMancaŽenski/10 KM
210JurančičMancaŽenski/5 KM
211ŠimecMancaŽenski/5 KM
212MAŠIČMANCA ŽenskiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
213VEHOVECMAJAŽenskiDragočajenci5 KM
214PodlogarMajaŽenski/5 KM
215StržinarMajaŽenski/5 KM
216KERSNIKMAJAŽenskiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
217NovakMagdalenaŽenski/10 KM
218PodgoršekLukaMoški/5 KM
219ZupanLukaMoškiNSD Medvode5 KM
220KajtnaLukaMoški/10 KM
221ŠašaLukaMoški/10 KM
222KisovecLukaMoškiAtletski klub Medvode5 KM
223EinhauerLucijaŽenski/5 KM
224HUČLUCIJAŽenskiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
225ŠušteršičLucijaŽenskiJezeršek Catering5 KM
226ZgagaLidijaŽenski/10 KM
227KustecLidijaŽenskiŠD Osovnikar5 KM
228RoossLenart Moški/5 KM
229AnžičLaraŽenski/5 KM
230KisovecLaraŽenskiAtletski klub Medvode5 KM
231RadonLanaŽenski/5 KM
232KotarLanaŽenski/10 KM
233VerhnjakKlemen VerhnjakMoški/5 KM
234SVOLJŠAKKLEMEN SVOLJŠAKŽenski/5 KM
235PLESTENJAKKLEMENMoškiELEKTRO GORENJSKA D. D.10 KM
236PoljanšekKlemenMoški/10 KM
237KOVIČKLEMENMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
238CVEKKLEMENMoški/5 KM
239BergantKlemenMoški/5 KM
240ŠetincKlaraŽenski/10 KM
241ŠetincKlaraŽenski/10 KM
242KnificKlaraŽenskiAH Vrtac10 KM
243NovakKlaraŽenskiNovak M5 KM
244PEČARKATJAŽenskiDragočajenci5 KM
245PRUŠAKATJAŽenskiŠD EFI10 KM
246RepšeKatjaŽenski/10 KM
247MravljeKatjaŽenski/5 KM
248KozjekKatjaŽenski/10 KM
249SNOJKATARINAŽenskiOBČINA MEDVODE5 KM
250OmahenKatarinaŽenskiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
251JurešKatarinaŽenskiBaletno društvo Labod5 KM
252LOVŠINKATARINAŽenskiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
253HučKatarina ŽenskiAK MASS Ljubljana5 KM
254KisovecKatarinaŽenskiCekinčice5 KM
255BLAŽIČKATARINAŽenskiOBČINA MEDVODE5 KM
256zupankarmenŽenskiknauf insulation10 KM
257VavkmanKarmenŽenskiCekinčice10 KM
258OBLAKKARMENŽenskiŠD EFI10 KM
259RoossJušMoški/5 KM
260KONJARJUREMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.5 KM
261OgrisJureMoški/5 KM
262GaberJureMoškiNovak M10 KM
263HomecJureMoškiŠd Sovodenj10 KM
264KobalJureMoški/10 KM
265MiklavčičJože Guši Moški/10 KM
266PAVLIČJOŽEMoškiELEKTRO GORENJSKA D. D.10 KM
267MeglenJernejaŽenskiCekinčice10 KM
268PodkoritnikJelkaŽenskiUrbani tekaci5 KM
269BERGANTJANJAŽenski/5 KM
270BARETIČJANJAŽenskiLogaška puščica10 KM
271ISKRAJANI MoškiPohištvo Iskra d.o.o.10 KM
272PotočnikJanez PotočnikMoškiAGP PRO10 KM
273POLJANECJANEZMoškiŠD EFI5 KM
274ŠUBICJANEZMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE10 KM
275FerlicJanezMoškiPoljski tekači10 KM
276DrašlerJanezMoški/10 KM
277VerovšekJanezMoškiKvadraTek5 KM
278BečanJanezMoški/10 KM
279OMEJCJANAŽenskiŠD EFI5 KM
280MlakarJanaŽenski/5 KM
281SAMIDEJANMoškiASICS FRONTRUNNER SLOVENIJA10 KM
282ErženJanMoški/5 KM
283OgrisJan Moški/10 KM
284BergantJakobMoški/5 KM
285IVANČIČJAKAMoškiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
286MAHNIČJAKA MoškiBRINOX D.O.O.10 KM
287OkrslarIvanMoški/10 KM
288JamnikIrenaŽenski/5 KM
289CVEKIRENAŽenski/5 KM
290BURGARIRENAŽenskiCEKINČICE10 KM
291MeznaricIrenaŽenski/5 KM
292CestnikInesŽenski/5 KM
293AbazovicHuseinMoški/10 KM
294BAJECHERMAN MoškiRADOMLJE10 KM
295KorbarHedvikaŽenskiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
296PirihGregorMoški/5 KM
297MatavžGregorMoški/10 KM
298ŽNIDARŠIČGREGORMoškiBRINOX D.O.O.10 KM
299OrelGregorMoški/5 KM
300varlecGregorMoški/5 KM
301URANKERGREGAMoški/10 KM
302BergantGašperMoški-5 KM
303GROSGALMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
304JERAJFRANCIMoškiOBČINA MEDVODE5 KM
305VolkarFranciMoškiŠkd Mekinje10 KM
306BaumgartnerFilipMoški/10 KM
307ZajcEva ViktorijaŽenskiCekinčice5 KM
308OTTERIKMoškiDragočajenci5 KM
309CVETEKERIKMoškiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
310MurovecErik MoškiMurujev Ski & bike servis 5 KM
311REKIĆEMIRAŽenski/5 KM
312REKIĆEMIRMoški/5 KM
313RaščanEma OdraŽenski/10 KM
314ŠimecEdiMoškiAdiatic Slovenica10 KM
315Ogris TrampušDrejcMoški/5 KM
316ČarmanDragoMoškiGorenjska gradbena družba10 KM
317cvetkovićDRAGAN MoškiSV 157 .LOGP/ EVOJ VSTO5 KM
318JELENDOMINIKMoškiBRINOX D.O.O.10 KM
319BRADEŠKODOMINIKMoškiBRINOX D.O.O.5 KM
320TurinekDomenMoškiNSD Medvode5 KM
321TURINEKDOMENMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
322HAFNERDOMENMoškiBc Marketing10 KM
323MerharDianaŽenski/10 KM
324ZakrajšekDavorinMoški/5 KM
325FabčičDavor MoškiMercuri International10 KM
326ČEFERINDARKOMoški/10 KM
327LaknerDarkoMoškiUrbani tekači10 KM
328KrasnaDarjaŽenski/5 KM
329VEROVŠEKDARINKAŽenskiOBČINA MEDVODE5 KM
330HRASTDANIJELAŽenski/5 KM
331BrestovacDanijelMoški/5 KM
332ZorkoDanicaŽenski/10 KM
333LIPUŠDANI ŽenskiŠD EFI10 KM
334JenkoDamjanMoškiNŠD Medvode10 KM
335KalanDamijanMoškiPrvi in drugi tekaški korak10 KM
336Arlt Claudia Ženski/10 KM
337KnificCirilMoški/10 KM
338ČAMPABOŠTJAN MoškiŠD EFI10 KM
339PotočnikBoštjanMoškiPoljski tekači10 KM
340VidrajzBoštjanMoški/5 KM
341KocjančičBoštjanMoškiKarate klub Nakama Nova Gorica10 KM
342 ZorBorutMoški/5 KM
343GaberBorutMoškiKK Hidro10 KM
344GOMBOŠIBORUTMoškiOBČINA MEDVODE5 KM
345PečekBorisMoškiŠD Nanos10 KM
346CvajnarBojanMoškiŽlebe10 KM
347KoželjBojanMoškiŠD Efi - Trme5 KM
348DOBNIKARBOJANMoški/10 KM
349JovanovskiBobiMoški3K Šport10 KM
350HafnerBlažMoškiPulz šport10 KM
351KrižajBineMoški/5 KM
352Dobnik RenkoBernardaŽenski/10 KM
353PodvizBernardaŽenski/5 KM
354ŠlibarBernardaŽenski/5 KM
355ZwittnigBeniMoškiTahitri10 KM
356KNIFICBARBARA ŽenskiOBČINA MEDVODE5 KM
357PUNGERČARBARBARAŽenskiDragočajenci5 KM
358ŠUBICBARBARAŽenskiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
359ŠimecBarbaraŽenski/10 KM
360OlajArtur MoškiBaletno društvo Labod10 KM
361GROBINAPOLONIJAŽenskiDragočajenci5 KM
362ŠušteršičApolonijaŽenski/5 KM
363rozmananzeMoški/10 KM
364GROSANŽEMoškiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
365CVETEKANJAŽenskiSOGEFI FILTRATION D.O.O.5 KM
366LukićAnjaŽenski/10 KM
367GolobičAnjaŽenski/5 KM
368KREKANITAŽenskiSOGEFI FILTRATION D.O.O.10 KM
369REKIĆANEJMoški/5 KM
370RazingarAndrejka Ženski/10 KM
371HomecAndrejaŽenski/5 KM
372ZORIČANDREJAŽenski/10 KM
373KOLARANDREJMoški/10 KM
374MEDERALANDREJMoškiJanezovi garači10 KM
375PuceljAndrejMoškiTK Inles Riko Ribnica10 KM
376ŠETINAANA MARIJAŽenskiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
377ZgagaAnaŽenski/10 KM
378Lenassi ZupanAnaŽenski/10 KM
379FišerAnaŽenski/10 KM
380ŠOŠTARIČANAŽenskiNORDIJSKO DRUŠTVO MEDVODE5 KM
381ŠumlajAljošaMoški/10 KM
382SmolnikarAljošaMoškiHoka One One 10 KM
383DebeljakAljažMoški-5 KM
384ŠlencAljaŽenski/5 KM
385ROZMANALEŠMoškiELEKTRO GORENJSKA D. D.5 KM
386HumarAlešMoški/10 KM
387TOMAŽINALEŠMoškiDONIT MEDVODE, d.o.o.10 KM
388KoderAlešMoški/5 KM
389KARBAALEŠMoškiOBČINA MEDVODE10 KM
390ArnečičAlenkaŽenskiBADMINTON KLUB MEDVODE 10 KM
391HRUSTEKALENKA ŽenskiBADMINTON KLUB MEDVODE5 KM
392ŽAVBI KUNAVERALENKAŽenski// KM
393KraljAleksandraŽenski/5 KM
394MiklavčičAleksandraŽenski/10 KM
395GrosAleksanderMoški/5 KM

E-NOVICE

Prijavite se na e-novice

Sponzorji